חכמת המספרים, עוד מימי יוון העתיקה

 

פירוש המילה נומרולוגיה היא חוכמת המספרים נומרו מספר לוגיה חוכמה.הנומרולוגיה התגלתה והתפתחה על ידי פיתגורס, הפילוסוף והמתמטיקאי היווני, אשר ביקש לחקור את תחום המספרים ומה שהם מייצגים בחיינו ומצא שלכל מספר ביקום יש חוקיות, משמעות ועומק מיסטי, מעבר לגלוי. לפי פיתגורס, אנשים לא נולדו סתם ויש להם גורל קבוע מראש. את גורלו של כל אדם ניתן לפרש דרך המספרים שלו, קרי תאריך הלידה ושמו, לצד שימוש בנוסחאות מתמטיות שנבדקו לאורך השנים.

 

הכל ידוע מראש והרשות נתונה

 

כאמור, לכל אדם יש תאריך לידה ושם ודרכם ניתן לראות את מהלך החיים עבר הווה עתיד.במסע שלי להבין את הנומרולוגיה ולהעמיק את ידיעתי בנושא, למדתי וחקרתי את הפרשנויות השונות שניתנות לכל מספר לצד ההשתלבות שלו עם מספרים נוספים. להפתעתי, או שלא, מצאתי שהדברים אכן נכונים ומדויקים מאוד. הבנתי שבגורלו של כל אדם נטועים עוגנים, מעין נקודות ציון קבועות, אליהן הוא חייב להגיע לאורך חייו. לצד אותן נקודות קיים חופש הבחירה של כל אחד מאיתנו, אותה "רשות נתונה" מאפשרת תנודות מחשבתיות להגיע למקום הכי נכון עבורנו.

 

חיזוי ברמה האישית והרמה האוניברסלית

 

לאורך השנים, בעודי ממשיכה לחקור את תחום הנומרולוגיה גיליתי שבניגוד לאסכולות חיזוי שונות, כגון הטארוט, המטוטלת או האסטרולוגיה, הנומרולוגיה מאפשרת לי לתת מענה על שאלות שהן מעבר לפאן האישי של השואל. כך, באמצעות הנומרולוגיה אני יכולה לחזות את עתידו של שואל פרטי, של אדם השואל על עתיד החברה בה הוא עובד ואפילו שאלות הדנות בפאן המדיני-פוליטי של מדינות שונות. כך למשל, במהלך שנות עיסוקי ניתחתי וחזיתי את התפוצצות בועת הנדל"ן בארה"ב, את פרוץ מלחמת לבנון השנייה ואף את חזרתו של גלעד שליט.

 

אילו שאלות ניתן לשאול ואילו תשובות תקבלו

 

בפאן האישי מאפשרת הנומרולוגיה לקבל מפת גורל מדויקת הנותנת תמונת מאקרו מקיפה על מסלול חייו של השואל. המפה הנומרולוגית שמתקבלת מאפשרת לכם לשאול כל שאלה העולה ברוחם במגוון תחומי החיים כגון: זוגיות, אהבה, לימודים, עבודה, קריירה, נישואין או גירושין עתידים, הריון, נסיעות לחו"ל וכל נושא אחר שמטריד אתכם. באמצעות פתיחת המפה הנומרולוגית אוכל לתת לכם תשובות מדויקות ומקיפות. כך, מעבר לתשובות של כן או לא, אתם תקבלו תשובות על שאלות כגון "מתי", "מי", "היכן", "באיזה אופן" ועוד...

 

מהו מספר הגורל שלכם ומה הוא אומר עליכם?

 

אאפשר לכם להיכנס לנושא  מעט בכדי שתחושו באופן עצמאי כל אחד את המספרים של הייעוד.  כל מה שאתם צריכים לעשות זה לחבר את תאריך הלידה שלכם באופן שקצת נוגד את חוקי החשבון הפשוטים שכולנו מכירים. המטרה בחיבור שכזה היא להגיע לספרה אחת באופן הבא:

נגיד שתאריך הלידה שלכם הינו 1.2.1983 ראשית נחבר את כל המספרים שבתאריך הלידה: 1+2+1+9+8+3=24 בשלב השני נחבר את הספרות במספר שהתקבל על מנת לקבל ספרה אחת: 2+4=6 לפיכך, אם תאריך הלידה שלכם הוא 1.2.1983 אזי שמספר הייעוד שלכם הוא 6.

לכל אדם ישנו מספר ייעוד שונה, בחנו את עצמכם, בדקו מהו מספר הייעוד שלכם ולאחר מיכן קבלו את המשמעות של אותו מספר ייעוד לפי המגדיר מטה.

מגדיר המספרים:

מס 1 – יוזמה, ניהול, פעלתנות עצמאית.

מס 2 – שותפות, זוגיות, עבודת צוות.

מס 3 – פתיחות, זרימה  ולימודים.

מס 4 – מסגרות, עבודה ומשפחה, ובית.

מס 5 – חופש פעולה, ניידות, גירושין.

מס 6 – משפחה, ילדים  ויצירתיות.

מס 7 – רוחניות, דתיות, לימודים גבוהים, ולבד.

מס' 8 – ניהול, הישגיות כלכלית וכספית, מסגרות.

מס 9 – אידיאליזם, הדרכה, התנדבות, ותרומות.

 

 

 

נומרולוגיה​

שלח

שם מלא:

שדה חובה*

תודה רבה!

פנייתך התקבלה בהצלחה ואשוב אליך בהקדם האפשרי

טלפון:

שדה חובה*

הודעה:

שדה חובה*

אני מאמינה שלא במקרה הגעתם לאתר שלי.

לשאלות, פרטים נוספים ותאום פגישות

מוזמנים להתקשר

052-3902511

אביה לוי

בניית אתר - קידום פלוס

לייעוץ טלפוני ותיאום פגישה חייגו

052-3902511

אביה לוי הנומרולוגית​

לייעוץ ותיאום פגישה חייגו 052-3902511