חכמה עתיקת יומין ומסתורית

 

קלפי הטארוט היא  חכמה עתיקה הקיימת מאות רבות של שנים בעולם. את מקורם של הקלפים מייחסים לתקופות שונות בעולם, חלק טוענים שקלפי הטארות התגלו במאה ה-15 באיזור איטליה ויש האומרים שהטארות מקורם עוד במצרים העתיקה. האגדה מספרת כי המלכים במצרים השתמשו בתורה זו כדי לקבל תשובות למגוון החלטות שהם נאלצו לקבל.

 

ידע מיסטי המחבר בין המודע והתת מודע ומקבל ביטוי ויזואלי

 

תפקידם של קלפי הטארוט הוא מתן מידע מיסטי, דרך תמונות, מהתת מודע למודע. כבני אדם אנחנו מתוכננים לקלוט ידע רב דרך חוש הראייה שלנו וככאלה אנו מפיקים המון מידע מעצם התבוננות בתמונות שונות. קלפי הטארוט המורכבים מ-78 תמונות שונות מאפשרים לנו לפרש את המשמעות של כל תמונה ולחבר את ההקשר שלה לשאלות העולות בנו. אני נחשפתי לקלפי הטארוט לאחר שהבנתי את הנומרולוגיה והתקשור, אך רציתי תשובות לשאלות ספציפיות  כגון: האם אעבור לבית מס' 8. או האם אתחתן עם יובל או עידן ועוד... וכשלמדתי את התורה הזו הבנתי כמה חוכמה טמונה בטארוט.

 

כחלק מהביטוי הויזואלי שמקבל המידע המיסטי שמועבר דרך הקלפים, אני לוקחת בחשבון כל אלמנט שנמצא בקלף, כמו למשל צבעו של הקלף. הקלפים מאוד צבעוניים ולכל צבע משמעות שונה. הצבע האדום למשל, מראה על עוצמה ואזהרה, הצבע הכחול מראה על שקט ודברים חיוביים, הצבע הצהוב מראה על אהבה וכן הלאה. בקלפי הטארואט יש משמעות חזקה לתמונה לכל תמונה יש הסבר מפורש גם בפאן החיובי וגם בפאן השלילי וכך ניתן ללמוד את החוכמה ולקבל תשובות מדויקות גם לזמנים.

 

היררכיית הקלפים – סיפורן של שתי הארקאנות

 

חפיסת הקלפים הכוללת 78 קלפים מחולקת ל- 2 קבוצות עיקריות (ארקאנות):

 

הארקאנה הבכירה

קבוצת קלפים זו הכוללת 22 קלפים מורכבת מישויות אצילות ומיסטיות וקלפי גורל. בין קלפי הארקנה הבכירה ניתן למצוא את הקלפים הבאים:

קלף השמש – קלף חיובי וחיוני תמיד התשובה לגביו היא חיובית וטובה.

קלף המוות – קלף שמהווה שינוי בחיים. מוות העבר והחיים של העתיד (זה לא מחייב למוות אדם)

קלף הירח – אי בהירות ערפול ושקרים  בדרך כלל קלף שלילי  

קלף המגדל - הרס, סיום ,התמוטטות או שינוי דרסטי.

 

הארקאנה המשנית

קבוצת קלפים זו כוללת 56 קלפים המשלבים 4 סדרות (חרבות, מטבעות, גביעים ומטות) וכאשר בכל סדרה קלפי המלכים, המלכות, האבירים, והנסיכים.בין קלפי הארקנה המשנית ניתן למצוא את הקלפים הבאים:

קלף 2 גביעים - זוגיות

קלף 3 מטבעות - עבודה טובה

קלף אס המטות - התחלה חדשה ונמרצת

אופן החיזוי באמצעות הטארוט ומה אפשר לשאול

 

ישנן שיטות חיזוי שונות המאפשרות לתת תמונה על מצבו הכללי של השואל בתקופת זמן מסוימת או לחילופין מתן מענה על שאלות ספציפיות. כאשר פותחים פתיחה לשאלה ספציפית מושכים כמה קלפים ומקבלים סדרה של תמונות  עם משמעות חזקה שמאפשרת לעשות סינתזה ולהגיע לתשובה חותכת וחד משמעית בין אם חיובית ובין לאו.

מניסיוני האישי ב-3 העשורים האחרונים, למדתי שבקלפי הטארוט ניתן לשאול כל שאלה ספציפית ולקבל תשובה מדויקת. כאשר קיימת התלבטות בין שתי חלופות למשל, התשובה מהקלפים יכולה לסייע בקבלת ההחלטה החשובה של השואל.

לדוגמא:

א.האם כדאי לי לקנות את הבית ברחוב היערה 3 חיפה?

ב. יש לי שני מחזרים עידן ורועי עם מי מהם אוכל לנהל מערכת יחסים רצינית?  

ג. יש לי שני ראיונות עבודה לאיזה מהם אתקבל?

 

קלפי טארוט​

שלח

שם מלא:

שדה חובה*

תודה רבה!

פנייתך התקבלה בהצלחה ואשוב אליך בהקדם האפשרי

טלפון:

שדה חובה*

הודעה:

שדה חובה*

אני מאמינה שלא במקרה הגעתם לאתר שלי.

לשאלות, פרטים נוספים ותאום פגישות

מוזמנים להתקשר

052-3902511

אביה לוי

בניית אתר - קידום פלוס

לייעוץ טלפוני ותיאום פגישה חייגו

052-3902511

אביה לוי הנומרולוגית​

לייעוץ ותיאום פגישה חייגו 052-3902511