להתחבר ולקבל מידע מעבר לגבולות המודע

 

תקשור הוא קבלת ידע בדרך טלפאטית מהאדם העומד מולך באמצעות חיבור אלוהי שקיים בכל אחד מאתנו. תקשור הוא קבלת אינפורמציה דרך צינור מיצאקרת (מרכז אנרגיה) הראש מעולמות עליונים לעולמות ארציים. דרך התקשור ניתן להגיע לאינפורמציה מאוד מפותחת הקיימת אצל השואל. המידע המגיע דרך תקשור נותן מענה על שאלות של עבר הווה עתיד וכן שאלות בכל נושא כללי וספציפי. כמו כן, גיליתי כי ניתן לקבל מסרים עבור הלקוח או אדם נוסף הנמצא בקרבת מקום.

 

מערכת היחסים שלי עם תקשור

 

לאחר משבר כלכלי ובריאותי מאוד קשה בחיי 7 שנים של ייסורים נכנסתי לענף המיסטי ולמדתי נומרולוגיה וקלפי טארוט לאחר שפיתחתי שיטות (תוכלו לקרוא על כך בעמודים האחרים) התחלתי ללמד את מקצועות הנומרולוגיה והקלפים. בשלב מסויים, תוך כדי ההרצאות שהייתי מעבירה הרגשתי משהו שלא יכולתי להסביר במילים. במלך השיעורים התחלתי לקלוט דברים המוגדרים "מֵעֵבֶר". בעודי מעבירה את החומרים הלוגיים וההכרתיים הרגשתי שאני מקבלת אינפורמציה נוספת מתוכי. כך, תוך כדי ההסברים הרגשתי שאני מקבלת עוד ועוד פרטים אודות התלמידים שלי.

ככל שהמשכתי ללמד את מקצועות המיסטיקה ולהרצות בתחום, נחשפתי לאלפי סטודנטים וקהלים רבים ושונים ברחבי הארץ ובכל פעם מחדש גיליתי שאני מקבלת אינפורמציה על האנשים שבאו לשמוע את ההרצאות שלי.

 

בהתחלה, לא הסכמתי להאמין בתקשור וביכולת שלי לתקשר עם ה"מעבר". בעוד המשתתפים בסדנאות וההרצאות שלי טענו בפניי שאני מתקשרת נהגתי בביטול דעתם.

 

בהמשך הקריירה שלי, תוך שאני מבצעת תהליכי מדיטציה ומחשבה פנימית התחלתי להבין שאכן נפתח בתוכי צינור המאפשר לי לקבל את אותו מידע סמוי ומסתורי. אט אט התחלתי להשתמש במתנה הזו שנקראת "תקשור", ניצלתי אותה להעצמת היכולות שלי ולימים שכללתי ופיתחתי אותה לכדי שיטה נוספת לחיזוי העתיד.

 

איך זה עובד במהלך ייעוץ אישי?

 

התקשור מגיע כמו סרט נע בתוך המחשבה. מרגע שאני מתחילה לקבל את התקשור, אני מעבירה הלאה את מה שאני מרגישה וחושבת עליו באותם רגעים בהם אני מתחברת ללקוח. כאשר אני נמצאת בתקשור, ניתן לשאול כל שאלה שמטרידה את הלקוח כגון: זוגיות, פרנסה, קריירה, לימודים, נסיעות לחול ועוד.

 

תקשור​

שלח

שם מלא:

שדה חובה*

תודה רבה!

פנייתך התקבלה בהצלחה ואשוב אליך בהקדם האפשרי

טלפון:

שדה חובה*

הודעה:

שדה חובה*

אני מאמינה שלא במקרה הגעתם לאתר שלי.

לשאלות, פרטים נוספים ותאום פגישות

מוזמנים להתקשר

052-3902511

אביה לוי

בניית אתר - קידום פלוס

לייעוץ טלפוני ותיאום פגישה חייגו

052-3902511

אביה לוי הנומרולוגית​

לייעוץ ותיאום פגישה חייגו 052-3902511